• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Výsledková listina rok 2015

Dětská cena Franka Elstnera v ovládání biče pro děti do šesti let:

1 - Marek Regmund - Ratiboř
2 - Jakub Zaťko - Sokolnice
3 - Sváťa Regmund - Olomouc a Ondra Zubíček - Ratiboř

Kategorie 7 - 12 let a Juniorská  kategorie 12 -17 let v ceně Franka Elstnera v ovládání biče byly letos sloučeny do jedné soutěže pro nedostatek soutěžících.
Věkový rozdíl soutěžících nebyl nikterak  velký 10 - 14 let, proto jsme k tomuto řešení přistoupili.

 1 - Milan Fogaš -  Rýmařov
 2 - Petr Zubíček - Rýmařov  2 - Jakub Muzikant - Rýmařov
 3 - Vít Adámek - Vikýřovice
 
Dospělí Muži Ženy ovládání dlouhého biče - celkový vítěz - tedy ten který získal nejvyšší počet bodů v součtu je letošní -  Evropský šampion:

Kategorie trefování cílů

1 - Petr Bureš - Litomyšl
2 - Ladislav Šín - Rýmařov
3 - Marcel Regmund - Ratiboř  (původem z Rýmařova)

Rychlost Přesnost

1 - Ladislav Šín - Rýmařov
2 - Dušan Dvořák - Vidče
3 - Marcel Regmund - Ratiboř (původem z Rýmařova)

Zorro

1 - Marcel Regmund - Ratiboř (původem z Rýmařova)
2 - Dušan Dvořák -  Vidče
3 - Roman Snášel - Rýmařov


Styl a Technika 1 bič

1 - Marcel Regmund - Ratiboř (původem z Rýmařova)
2 - Petr Zubíček - Ratiboř
3 - Ladislav Šín - Rýmařov

Styl technika 2 biče

1 - Marcel Regmund - Ratiboř (původem z Rýmařova)
2 - Ladislav Šín - Rýmařov
3 - Roman Snášel - Rýmařov

Celkový vítěz velké ceny Indiana a evropský šampion - Marcel Regmund

Vítěz ve westernové show - Dan Krejčíř -  Kateřinice (Jediný lasař soutěže)

Vítěz ve volné show Peter Gamble - Barry Wels Velká Británie

Vítěz velké ceny Indiana -  Vrh nožem

1 - Josef Smékal - Havířov
2 - Dušan Dvořák - Vidče
3 - Karel Štěpánek - Rájec -Jestřebí

Vrh nožem dálková kategorie od vzdálenosti 12 metrů

1 - Karel Štěpánek - Rájec - Jestřebí

Celkový vítěz velké ceny Indiana - Vrh Tomahawkem

1 - Dušan Dvořák - Vidče
2 - Josef Smékal - Havířov
3 - Karel Štěpánek - Rájec -Jestřebí

Vrh dálková Tomahawk

1 - Josef Smékal - Havířov
2 - Josef Apostagi -Přerov


Celková účast a jmenný seznam soutěžících:
Svatopluk Regmund, Marek Regmund, Ondřej Zubíček, Jakub Zaťko, William Šín, Petr Zubíček, Jakub Muzikant, Přemysl Muzikant, Vít Adámek, Milan Fogaš, David Regmund, Marcel Regmund, Petr Zubíček, Roman Snášel, Jan Čuda, Jan Prokop, Peter Gamble,(Velká Británie), James Hewitt, (Velká Británie) Andreas Reich, (Německo) Dušan Dvořák, Petr Bureš, Dan Krejčíř, Ladislav Šín, Barbora Šínová, Bohdan Chalupný, Karel Štěpánek, Adama Čeladín, Josef Apostagi, Renda Gombik, Pepe Smékal

Porota:
Jiří Zaťko, Sylva Zaťko, Jiří Gaja, Peter Gamble, Renata Ciprichová, Petr Penkava

Soutěže proběhly  v daných disciplínách bez účasti soutěžících v žonglování s westernovým revolverem, v trikovém lasování byl pouze jeden soutěžící který vyhrál v kategorii westernová show.

 
Copyright © 2017 Western Arts Club. Všechna práva vyhrazena.