• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Výsledková listina rok 2009

Cena Indiana Jonese

1. Josef Velecký
2. Petr Zubíček
3. Petr Bubela
4. Zdeněk Petřík
5. Martina Klegová
6. Lenka Nováková
7. Karel Kvapil
8. Markéta Hubálková
9. Martin Rechtorik

Memoriál F.A.Elstnera

1. Karel Tichý
2. Bruno Zapletal
3. Jan Hrdlička

ME v trikovém lasování

1. Martin Veselý - mistr Evropy
2. Jan Krčmař
3. Josef Zahradník

ME v žonglování s revolvery

1. Pavel Michálek – mistr Evropy
2. Josef Zahradník
3. Radim Michálek
4. Jan Krčmař

ME v ovládání honáckého biče

1. Marcel Regmund – mistr Evropy
2. Josef Utíkal
3. Petr Glonek
4. David Regmund
5. Dušan Dvořák
6. Michal Barvínek

ME v hodu tomahavkem – ženy

1. Lada Olbortová – mistryně Evropy
2. Jaroslava Johnová
3. Renata Ciprichová
4. Marie Kučerová
5. Markéta Růžičková

ME v hodu tomahavkem – muži

1. Stanislav Havel – mistr Evropy
2. Josef Smékal
3. Dušan Dvořák
4. Erich Balarin
5. Fred Musial
6. Tomáš Maurer
7. Miroslav Anděl
8. Dalibor Petr
9. Milan Novák
10. Luboš Kučera
11. Fery Olbort
12. Jan Čermák
13. Rostislav Antoníček
14. Štefan Šlahor
15.Stanislav Kaločay
16. Josef Apoštagi
17. Petr Novotný
18. Josef Velecký
19. Ivan Klimek
20. Vladimír Sembol
21. Alois Šimko
22. Ludvík Šmajda
23. Květoslav Brzobohatý
24. Stanislav Těžký
25. Karel Koběrski
26. Bohdan Chalupný
27. Břetislav Chromec

ME v hodu nožem

1. Tomáš Maurer – mistr Evropy
2. Dalibor Petr
3. Josef Smékal
4. Stanislav Havel
5. Fery Olbort6. Miroslav Anděl
7. Jan Čermák
8. Luboš Kučera
9. Štefan Šlahor
10. Rostislav Antoníček
11. Fred Musial
12. Josef Apoštagi
13. Vladimír Sembol
14. Bohdan Chalupný
15. Ludvík Šmajda
16. Milan Novák
17. Erich Balarin
18. Stanislav Kaločay
19. Ivan Klimek
20. Markéta Růžičková
10 .Břetislav Chromec

Vítěz westernové show :

1. Radim Michálek, Radka Ptáčková

Další pořadí se neurčovalo… :

Frant. Olbort, Lada Olbortová
Dušan Dvořák, Josef Velecký
Dušan Dvořák, Markéta Hubálková
Josef Velecký, Lenka Nováková
David Hejda

 
Copyright © 2018 Western Arts Club. Všechna práva vyhrazena.