• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Výsledková listina rok 2014

Velká Cena Indiana kategorie Bič

Disciplína trefování cílů:
1. Jan Prokop, WAC, W-club
2. Petr Bureš - Burák, W-club
3. Dušan Dvořák - MacGyver, W-club, WAC
4. Marcel Regmund, WAC, W-club
5. Petr Zubíček - Zub, WAC a Jan Čuda, W-club
6. David Regmund - Saip, WAC
7. Roman Snášel, WAC
8. Karel Kvapil - Baron.

Disciplína rychlostřelba:
1. Petr Bureš, W-club
2. Marcel Regmund, WAC, W-club
3. Jan Čuda, W-club
4. David Regmund - Saip, WAC
5. Dušan Dvořák - MacGyver,  W-club, WAC
6. Petr Zubíček - Zub WAC a Roman Snášel, WAC
7. Jan Prokop, WACW-club
8. Karel Kvapil - Baron.

Disciplína Zorro:
1. Marcel Regmund, WAC, W-club
2. Dušan Dvořák, W-club, WAC
3. Bureš - Burák, W-club 
4. Karel Kvapil - Baron, David Regmund WAC

Disciplína technika 1 bič:
1. Marcel Regmund, WAC, W-club
2. David Regmund - Saip, WAC 
3. Dušan Dvořák - Saip, W-club, WAC
4. Roman Snášel, WAC
5. Petr Zubíček - Zub, WAC a Bureš - Burák, W-club
6. Jan Prokop, WAC, W-club 
7. Karel Kvapil - Baron
8. Jan Čuda, W-club

Disciplína Technika 2 biče:
1. Marcel Regmund, WAC, W-club 
2. David Saip, WAC
3. Petr Zubíček, WAC 
4. Dušan Dvořák - MacGyver, Roman Snášel, WAC 
5. Jan Čuda W-club

Disciplína volná show:
1. Duo - Dušan - MacGyver - Bureš - Burák bič, W-club
2. Ladislav Zobal revolver bič, WAC

Velká Cena Indiana kategorie Hod Nožem:
1. Stanislav Havel - Stany, W-club 
2. Josef Smékal - PEPE, WAC
3. Stanislav Seidl -Stanca
4. Štefan Šlahor - Šaman
5. Milan Novák - Čejen, W-club 
6. Dušan MacGyver - W-club, WAC
7. Bohdan Chalupný
8. Josef Velecký - Pepíno W-club
9. Jiří Žižka - John, W-club
10. Jan Čermák - Botas W-club
11. Vladimír Sembol - Cambi, W-club
12. Karlíková Čertule - W-club
13. Kocourková - Koča, W-club
14. René Gombik - Renda

Velká Cena Indiana Kategorie Hod Tomahawkem:
1. Josef Smékal - Pepe, WAC
2. Stanislav Havel - Stany, W-club
3. Milan Novák - Čejen W-club
4. Jiří Žižka - John, W-club
5. Stanislav Seidl Stanca
6. Josef Velecký - Pepíno W-club
7. Dušan MacGyver -  W-club, WAC
8. Vladimír Sembol - Cambi, W-club
9. Jan Čermák - Botas  W-club
10. Štefan Šlahor - Šaman
11. Karlíková Čertule - W-club
12. Kocourková Koča - W-club

Juniorská Cena Franka Elstnera

Ovládání dlouhého biče - dětská kategorie 2 - 6 let:
1. Svatopluk Regmund - Svatik
2. Marek Regmund Špuntik

Ovládání dlouhého biče - kategorie žáci 7 - 12 let:
1. Plánková - W-club, WAC
2. Petr Zubíček - Jun
3. Denis Zobal
4. Jakub Muzikant

Ovládání dlouhého biče - Junioři 13 - 17 let:
1. Karolína Plánková, WAC 
2. Ladislav Zobal - Maverik, WAC
3. Milan Fogaš, WAC

 
Copyright © 2017 Western Arts Club. Všechna práva vyhrazena.