• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)
Výsledková listina rok 2020
There are no translations available.

Disciplína Ovládání dlouhého biče - Kategorie Muži

Trefování cílů: 1. místo - Marcel Regmund, 2. místo - Dušan Dvořák, 3. místo - Petr Zubíček
 
Rychlost Přesnost: 1. místo - Ladislav Šín, 2. místo - Dušan Dvořák, 3. místo - Petr Zubíček
 
Cíl Zorro: 1. místo - Dušan Dvořák, 2. místo - Marcel Regmund, 3. místo - Per Zubíček
 
Styl a technika jeden bič: 1. místo - Marcel Regmund, 2. místo - Petr Zubíček, 3. místo - Dušan Dvořák
 
Styl a technika 2 biče: 1. místo - Marcel Regmund, druhé místo - Petr Zubíček, 3. místo - Dušan Dvořák
 
Celkový vítěz soutěže - mistr biče 2020 - Marcel Regmund
 


Disciplína Ovládání dlouhého biče - Kategorie Ženy

Trefování cílů: 1. místo - Eva Burdová, 2. místo - Tereza Šínová
 

 

Juniorská cena Franka Elstnera - Disciplína Ovládání dlouhého biče - Kategorie Junioři

Trefování cílů: 1. místo - Jakub Muzikant, 2. místo - Přemysl Muzikant, 3. místo - Vít Adámek
 
Rychlost Přesnost: 1. místo - Jakub Muzikant, 2. místo - Přemysl  Muzikant, 3. místo - Vít Adámek
 
Cíl Zorro: 1. místo - Dušan Dvořák, 2. místo - Marcel Regmund, 3. místo - Per Zubíček
 
Styl a technika jeden bič: 1. místo - Vít Adámek, 2. místo - Jakub Muzikant, 3. místo - Přemysl Muzikant
 
Styl a technika 2 biče: 1. místo - Jakub Muzikant, 2. místo - Přemysl Muzikant, 3. místo - Vít Adámek
 

Juniorská cena Franka Elstnera - Disciplína Ovládání dlouhého biče - Kategorie Děti

Trefování cílů: 1. místo - Marek Regmund, 2. místo - Ondřej Zubíček, 3. místo - Michal Regmund
 
 

Disciplína v hodu nožem - Kategorie Muži

Míření na cíl :  1. místo - Josef Smékal, 2. místo - Dušan Dvořák, 3. místo - Stanislav Bouše
 
Postupka - vzdálenost: 1. místo - Josef Smékal, 2. místo - Dušan Dvořák, 3. místo - Stanislav Bouše
 
Bojová dráha: 1. místo - Ladislav Gajdoš, 2. místo - Dušan Dvořák, 3. místo - Janusz Kubs
 
 

Disciplína v hodu nožem - Kategorie Ženy

Míření na cíl:  1. místo - Tereza Šínová, 2. místo - Radmila Klabačková,
 
Postupka - vzdálenost : 1. místo - Radmila Klabačková, 2. místo - Tereza Šínová
 
 

Disciplína v hodu nožem - Kategorie Junioři

Míření na cíl:  1. místo - Tomáš Mrázek, 2. místo - Adam Rohovský, 
 
Postupka - vzdálenost: 1. místo - Adam Rohovský, 2. místo - Tomáš Mrázek
 
Bojová dráha: 1. místo - Tomáš Mrázek, 2. místo - Adam Rohovský
 
 

Disciplína v hodu Sekerou - Kategorie Muži

Míření na cíl:  1. místo - Josef Smékal, 2. místo - Dušan Dvořák, 3. místo - Janusz Kubs
 
Postupka - vzdálenost: 1. místo - Dušan Dvořák, 2. místo - Josef Smékal, 3. místo - Stanislav Bouše
 
 

Disciplína v hodu Sekerou - Kategorie Junioři

Míření na cíl:  1. místo - Tomáš Mrázek, 2. místo - Adam Rohovský
 
Postupka - vzdálenost: 1. místo - Tomáš Mrázek, 2. místo - Adam Rohovský
 
 

4 oficiální istrovství ČR v disciplíně hodu nožem No Spin

1. místo : Ladislav Gajdoš, 2. místo Janusz Kubs, 3. místo Dušan Dvořák
 
 
 
Všem soutěžícím srdečně gratulujeme a těšíme se na účast v dalších ročnících.
Za Western Arts Club z.s.
Ladislav Šín

 

 
Copyright © 2021 Western Arts Club. All Rights Reserved.